• RSS
  • Facebook
  • Twitter
11
Kwiecień
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Wielka Brytania to naprawdę piękne państwo. Przecież jeszcze jakiś czas temu Wyspiarze byli potęgą gospodarczą. Obecnie utracili na znaczeniu, choćby dlatego, iż jakby nie chcą zjednoczyć się z UE – co jest w sumie zrozumiałe. No dobrze, ale co w takim razie należy zobaczyć będąc na Wyspach?

Na dobry początek świetnym kierunkiem jest Londyn, czyli najbardziej znaczące miasto w Wielkiej Brytanii oraz oczywiście stolica Anglii. Londyn to wielkie miasto, zatem aby zwiedzić najatrakcyjniejsze zabytki i atrakcje trzeba poświecić kilka dni. Zasadniczo w Londynie naprawdę można się zakochać.

Ciekawe są również np. Bristol, Cambridge bądź Manchester. Jeżeli w grę wchodzi turystyka na Wyspach, świetnym rozwiązaniem jest również odwiedzenie Szkocji. Przecież Szkocja to bardzo ładny kraj, który może zaoferować bardzo dużo ciekawych widoków. Przykładowo urokliwy jest Edynburg. Zasadniczo na terenie Szkocji jest cała masa ładnych miejsc. Najlepiej po prostu krążyć po Szkocji, chłonąć niezwykłą atmosferę tej krainy. Można śmiało powiedzieć, iż nie ma wielu piękniejszych miejsc na tym świecie, aniżeli właśnie Szkocja. Jak zatem widzimy, Wielka Brytania jest świetnym kierunkiem dla chcących zobaczyć coś ze wszech miar interesującego.
źródło: sportlajf.pl, http://herbaton.pl, ukibicownamalcie.pl, zoo-safari.net.pl

Inne wpisy:

Categories: Turystyka

Comments are closed.